Shitet apartament 1+1 në “Ujë të Ftohtë” Vlorë.

  • 65.000€
,

Details

  • Price: 65.000€
  • Size: 67 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 1+1 në “Ujë të Ftohtë” Vlorë.
Ka një sipërfaqje prej 75 m² nga të cilat 67 m² janë në çertifikatë pronësie dhe 8 m² është sipërfaqja e përbashkët.
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe organizohet në mënyrë të tillë: dhomë ndenje, kuzhinë, 1 dhomë gjumi,1 tualet dhe një ballkon.
Ka pamje nga deti dhe ndodhet në një nga zonat më atraktive të qytetit të Vlorës, pranë Rezidencës Qeveritare.
Ky apartament ndodhet në kat të dytë të një pallati tre katësh.
Është nje mundësi shumë e mirë investimi dhe vjen në shitje me një cmim prej 65,000 €/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare