SHITET apartament 1+1 ne “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI

 • 84.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET apartament 1+1 ne “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI

, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 84.000€

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 605 4036‬

Description

RRUGA E “KAVAJËS”

Projekti me i ri i banimit “SQUARE 21” ka nje vendodhje shume te mire tek 21 Dhjetori, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.

Projekti “SQUARE 21” i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes i cili do te ofroje cilesi te larte ndertimi, fasade të ventiluar, termoizolim, ballkonet e gjelberuara, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, qender tregtare, parkime, sherbime, etj.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe neto 65 m2 (siperfaqe bruto 75.4 m2) ne katin e 6 me orientim jug. Apartamenti do te ofroje nje dhome ndenje + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne fazen e pare te ndertimit dhe parashikohet te perfundoje brenda Shkurt 2020.

Cmimi: 84.000 Euro

Kontakt: 069 605 4036

Per me shume informacion rreth prones kontaktoni ne linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/projekti-square-21-tek-21-dhjetori

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93