SHITET APARTAMENT 1+1 NË SARANDË

 • 32.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 32.000€

Details

 • Price: 32.000€
 • Size: 30 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 103

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SARANDË

Detaje për apartamentin:

-Apartamenti ndodhet afer Spitalit te qytetit
-Shumë afër detit.
-Është një ndër zonat më të preferuara dhe te kërkuara në Sarandë.
-Godina e re me punime shume cilesore.

Organizimi :

Sallon + kuzhinë
1 Dhome gjumi
1 Ballkon
1 Tualet

Apartamenti ndodhet në katin e parë

Cmimi : Euro 32000 / Total
Për më shumë informacione na kontaktoni :+355 69 20 45 103

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Sarande Qender

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Sarande Qender
 • DES Sarande Qender