SHITET APARTAMENT 1+1 NË SARANDË

 • 79.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 79.000€

Details

 • Price: 79.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: + 355 69 20 45 103

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SARANDE

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë duke qënë afër qytetit,bulevardit,plazheve.

Detaje për apartamentin:

-Vendndodhja: Rruga “Butrinti”
-Sipërfaqe: 78m2
-Kati i 3-të banim.
– Ashensor
-Pamje nga deti
-Ka afër të gjitha facilitetet (markete,bar,restorante,plazhet, bulevardin)

Organizohet në:

1 Sallon +Kuzhinë
1 Dhoma gjumi
1 Tualete
1 Ballkon

Çmimi: 79.000 Euro/ Total

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë!

Kontakt:
+ 355 69 20 45 103
arsjola.zhupa@desrealestate.al
www.desrealestate.al

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Sarande Qender

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Sarande Qender
 • DES Sarande Qender