SHITET APARTAMENT 1+1 NË SARANDË

 • 105.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË SARANDË

Detaje për apartamentin:

-Apartamenti ndodhet në rrugën kryesore hyrëse të qytetit.
-Shumë afër bulevardit dhe detit.
-Është një ndër zonat më të preferuara dhe te kërkuara në Sarandë.
-Pamje fantastike nga deti
-Godina e re me punime shume cilesore. Aprtamenti eshte i mobiluar plotesisht . Pallati eshte i paisur me ashensor.

Organizimi :

Sallon + kuzhinë
2 Dhome gjumi
1 Ballkon
1 Tualet

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë

Cmimi : 105,000Euro / Total
Për më shumë informacione na kontaktoni :+355 69 20 45 103

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Sarande Qender

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Sarande Qender
 • DES Sarande Qender