SHITET APARTAMENT 1+1 NË RUS, SHKODËR

 • 43.120€
, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RUS, SHKODËR

, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 43.120€

Details

 • Price: 43.120€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694002428

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RUS, SHKODËR

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 88 m2 dhe ndodhet në katin e 6-të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon+ kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone.

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi është 43.120 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694002428

 • Address Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate