SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN `SADIK ZOTAJ`, VLORË.

  • 23.000€
,

Details

  • Price: 23.000€
  • Size: 57 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN `SADIK ZOTAJ`, VLORË.

Sipërfaqja e pronës është 57 m2 e certifikuar.

Prona ndodhet në katin e 5-të pallat ekzistues
Organizohet : 1 dhomë gjumi, 1 sallon+kuzhinë, 1 banjo.

Prona shitet e mobiluar.

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.

Çmimi është 23.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 66 661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare