SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “PERLAT REXHEPI”, VLORË.

 • 25.000€
, Rruga
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “PERLAT REXHEPI”, VLORË.

, Rruga
 • 25.000€

Details

 • Price: 25.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “PERLAT REXHEPI”, VLORE.

Sipërfaqja e pronës është 62 m2, e çertifikuar.
Prona ndodhet në katin e 6-të dhe
organizohet në 1 dhomë gjumi , 1 sallon + kuzhinë dhe 1 banjo.

Zona në të cilen ndodhet ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.

Çmimi i pronës është 25 000 Euro/total, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

 • Address Rruga
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate