🆕 SHITET APARTAMENT 1+1 TE BASHKIA , VLORË.

 • 25.000€
, Cameria

Details

 • Price: 25.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

🆕 SHITET APARTAMENT 1+1 TE BASHKIA , VLORË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme me të gjitha fasilitetet e mundshme.
Disponon çertifikatë pronësie të rregullt.

✅ Sipërfaqe 62 m2/ total
✅ 1 Dhomë Gjumi
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon
✅ Kati i 6-të
✅ Çmimi 25,000€ / Total

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
0697066661

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare