SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGEN “MINE PEZA”

 • 79.500€
, Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 79.500€

Details

 • Price: 79.500€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Shitet apartament 1+1 në një prej akseve më të rëndësishme të Tiranës sic është rruga “Mine Peza”, vetëm 500 metra nga Sheshi “Skënderbej”. Fare pranë rrugëve kryesore si rruga e “Durresit”, e “Kavajes”, “Myslym Shyri” dhe me akses të pakrahasueshem me të gjitha institucionet kryesore shtetërore, arsimore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, infrastrukturë rrugore për këmbësorë dhe bicikleta etj.Prona ndodhet në një godinë ekzistuese 5 katshe. Apartamenti ka kubature te rregullt.

Apartament në shitje 1+1, me sipërfaqe neto 62.5 m2, kati i 5-të me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambient ndenje+kuzhinë+ngrënie, dhome gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartamente-n…d_tipi_value=2

 • Address Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93