SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “KUJTIM LARO”, TIRANË.

 • 52.816€
, Rruga
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “KUJTIM LARO”, TIRANË.

, Rruga
 • 52.816€

Details

 • Price: 52.816€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “KUJTIM LARO”, TIRANË.

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet jetësore pranë.
Ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor.
Prona ka një sipërfaqe prej 64.41 m2 dhe organizohet në 1 dhomë gjumi dhe 1 sallon + kuzhinë.
Çmimi i shitjes është 52.816 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999.

 • Address Rruga
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate