SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN E “BARRIKADAVE”, PRANË QENDRËS

 • 96.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN E “BARRIKADAVE”, PRANË QENDRËS

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 67 30 44 004

Description

Apartament në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, afer me Gjimnazin “Sami Frasheri” në rrugën e Barrikadave, në një zone mjaft të qetë dhe me trafik jo të rënduar. Me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë, në rrugen e Dibres dhe atë të Durrësit. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfilltë shoqëror shkollor e tregëtar.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, ku baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e pallatit dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Pallati është me shkallëzim, 5, 7, dhe 9-të kate, me 2 kate parkim nën tokë.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 56.16 m2 (64.02 m2 sipërfaqe bruto) pozicionohet në katin e trete me orientimin veri-lindje. Organizohet nga dhome ndenje + gatim + ngrënie, dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/ne-rrugen-e-barrikadave-prane-qendres

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93