SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGË TË GJANË, SHKODËR

  • 47.000€
,

Details

  • Price: 47.000€
  • Size: 80 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGË TË GJANË, SHKODËR

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m², me dokumentacion të rregullt hipotekor,me çertifikatë pronësie.

Organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 tualet, sallon, kuzhinë, dhe 1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 8-të, të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ndodhet në rrugë të gjanë, në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Çmimi i apartamentit është 47.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696011333

Address

  • City Shkoder

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Shkoder
  • DES Shkoder