Shitet Apartament 1+1 ne Rr.”Gjergj Arianiti”, Vlorë

 • 48.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
shitje
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
 • 48.000€

Details

 • Price: 48.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682803436

Description

Shitet Apartament 1+1 ne Rr.”Gjergj Arianiti”, Vlorë

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonen kryesore ekonomike dhe sociale te qytetit, si dhe me te aksesueshmen.

Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banim.

✅ Sipërfaqe 75 m2
✅ Orientimi Jug-Veri
✅ 1 Dhome Gjumi
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 1 Tualet
✅ 2 Ballkone
✅ Ashensor
✅ Parking
✅ Çertifikatë Pronësie
✅ Çmimi 48,000€/ Total.

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 682803436/
+355 697066661
📧 beler.beleraj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare