SHITET APARTAMENT 1+1 NË RR. “BARDHYL”, NË TIRANË

 • 53.000€
, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RR. “BARDHYL”, NË TIRANË

, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Shitet apartament 1+1 në rr. “Bardhyl”, Tiranë.
Apartamenti posedon dokumenta të rregullta pronësie.
Ndodhet në një nga lagjet më të mira të Tiranës dhe me të gjitha akseset pranë.
Organizimi i pronës është: 1 dhomë gjumi, 1 sogiorno + pjesën e gatimit, 1 koridor, 1 ballkon si dhe 1 tualet.
Shitet me një çmim prej 53 000 euro / total
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 50 092

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-ne-rr-bardhyl-ne-tirane/

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate