Shitet apartament 1+1 në qendër të Tiranës.

  • 142.800€
,

Details

  • Price: 142.800€
  • Size: 84 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 1+1 në qendër të Tiranës.
Apartamenti ka siperfaqe 84 m2 dhe ndodhet në katin e 3.
Pallati është i sapo ndërtuar dhe apartamenti nuk eshte banuar.
Pranë tij ka të gjitha fasilitetet e nevojshme për të jetuar.
Organizimi i pronës është 1 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 sallon ndenje dhe 1 ballkon. Dhoma e gjumit eshte e shtruar me parket, ndërsa salloni dhe tualeti janë të shtruara me pllakë cilesore.
Gjithashtu pallati ka sistemin kapot nga jashtë dhe në brendësi janë berë instalimet gati për ciller.
Prona posedon dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi i apartametit është 142.800 euro / total. Id 10037
Na kontaktoni: ☎️ +355 68 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate