SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, SHKODER

 • 48.000€
, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, SHKODER

, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 48.000€

Details

 • Price: 48.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 00355696011333

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, SHKODËR

Apartamenti shitet i mobiluar, dhe ka një sipërfaqe prej 66.7m², me dokumentacion të rregullt hipotekor,me çertifikatë pronësie.

Organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 tualet, sallon, kuzhinë, dhe 1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 9-të, të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ndodhet në qëndër të qytetit, në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Çmimi i apartamentit është 48.000 Euro

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696011333

 • Address Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate