SHITET APARTAMENT 1+1 , NË QENDËR , LUSHNJE

 • 40.000€
, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 , NË QENDËR , LUSHNJE

, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT NË QENDËR, LUSHNJE.

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati ekzistues.

Organizohet në: 1 kuzhinë,1 dhomë, 1 banjo dhe ballkon .
Apartamenti ka sipërfaqe prej 50 m2.

Çmimi: 40.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697032244

 • Address Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate