SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, ELBASAN.

 • 32.000€
, Lagjja "Luigj Gurakuqi"
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, ELBASAN.

, Lagjja "Luigj Gurakuqi"
 • 32.000€

Details

 • Price: 32.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697032245

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, ELBASAN.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 53 m2 dhe ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues.
Prona ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe ka të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
Organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shitet me një çmim prej 32000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245.

 • Address Lagjja "Luigj Gurakuqi"
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate