SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH HEKURUDHA !

 • 47.500€
, Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 47.500€

Details

 • Price: 47.500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Shitet apartament 1+1 ne Plazh Hekurudha ne rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 65m2 dhe organizohet nga nje dhome ndenje , nje dhome gjumi dhe nje banjo po ashtu ka dhe ballkon qe esht me vetrata xhami qe hapen dhe mbyllen.
Apartamenti eshte ne katin e katert banim eshte i mobiluar dhe i mire organizuar ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara pasi i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar.
pa klasifikim nga termeti.
Disponon dokumentacionte rregullta, per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau