Shitet apartament 1+1 në Orikum, Vlorë.

  • 30.680€
,

Details

  • Price: 30.680€
  • Size: 67 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 1+1 në Orikum, Vlorë.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 67 m². Organizohet në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet në katin e 3 -të të një pallati të ri dhe disponon çertifikatë pronësie. Vjen në shitje tërësisht i mobiluar me një çmim prej: 3 600 000 lekë/total. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare