SHITET APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM, VLORË 3600000 LEKË/TOTAL

 • 29.021€
, Orikum, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM, VLORË 3600000 LEKË/TOTAL

, Orikum, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
 • 29.021€

Details

 • Price: 29.021€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 70 66 661

Description

Shitet apartament 1+1 në Orikum, Vlorë.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 67 m². Organizohet në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet në katin e 3 -të të një pallati të ri dhe disponon çertifikatë pronësie. Vjen në shitje tërësisht i mobiluar me një çmim prej: 3 600 000 lekë/total. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-ne-orikum-vlore/

 • Address Orikum, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
 • City Orikum

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate