SHITET APARTAMENT 1+1 NË NJË PREJ REZIDENCAVE MË PRESTIGJOZE NË TIRANË,TEK KODRA E DIELLIT.

  • 83.000€
,

Details

  • Price: 83.000€
  • Size: 63 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË NJË PREJ REZIDENCAVE MË PRESTIGJOZE NË TIRANË,TEK KODRA E DIELLIT.

Çmimi: 83.000 euro/total.

Rezidenca ofron shumë gjelbërim, pamje të bukur, mirëmbajtje, siguri 24 orë, jetesë në komunitet, infrastruktrurë, moderne, shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linjë urbanistike etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është 5 kate banim + 2 kate parkim,me punime cilësore dhe administrim shumë të mirë.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të banimi, me orientimin jug-lindje.
.
Sipërfaqe Totale 63.42 m2 ( 53.3 m2 neto )

Organizohet në:
ambienti i ndenjës + kuzhinë , 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

* Detaje të tjera:
* Bosh
* Orientimi Jug-Lindje,
* Ndriçim natyral në çdo ambient,
* Hapësirë të mirë organizuar,
* Ashensor,
* Kubaturë e rregullt,
* Ndërtim i ri, viti 2021- 2022,
*Sistemi hidraulik me multistrat.

Apartamenti ka investime shtesë parket, hidrosanitare inkaso,etj
Apartamenti përfundon në Shator të vitit 2022

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë më kontaktoni :
+355697032244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta