Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te ri ne ane te Rruges se Dibres,prane Spitalit Amerikan 2.

 • 67.600€
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te ri ne ane te Rruges se Dibres,prane Spitalit Amerikan 2.

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 67.600€

Details

 • Property ID: 29461
 • Price: 67.600€
 • Property Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te ri ne ane te Rruges se Dibres,prane Spitalit Amerkan 2.
Apartamenti është i pozicionuar në një pallate me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, shkolla, furra buke, supermarkete, qendra spitalore, qendra tregtare dhe biznese te tjera publike e private ndodhet 25 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 7 minuta larg Qendres. Informacion mbi apartamentin: Kati 5 banim, sipërfaqe apartamenti 59 m2 siperfaqe verande 32.2 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Oxhaku / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania