SHITET APARTAMENT 1+1 NË NJË NGA KOMPLEKSET E REJA PRANË BULEVARDIT TE RI ,TIRANË

 • 85.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, rruga karl gega ,tirane
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, rruga karl gega ,tirane
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË NJË NGA KOMPLEKSET E REJA PRANË BULEVARDIT TE RI ,TIRANË

 

Sipërfaqe: 61 m²

Çmimi: 85.000 euro

Vendndodhja: Rruga Karl Gega, Tiranë

 

 

Apartamenti ndodhet në katin e 6 -të të një pallati të ri  , në një nga komplekset e sapo përfunduara

Apartamenti organizohet në korridorin hyrës, sallonin e ndenjes bashkë me këndin e gatimit, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet .Disponon parket , tavan gipsi me drita led dhe grila

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

 

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

0692048884

 • Address rruga karl gega ,tirane
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta