SHITET APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR Billion431

 • 85.000€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR Billion431

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 52 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek zona e Myslym Shyrit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 51.4 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te ndare, gjithashtu dhoma e gjumit eshte e kompletuar me kushte bashkekohore. Ballkoni eshte me pamje nga rruga kryesore. Te gjitha pajisjet elektroshtepiake jane funksionale dhe te mirembajtura. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ka fasilitete te nevojshme per jetesen. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate