Shitet apartament 1+1 në Lushnje.

  • 25.000€
,

Details

  • Price: 25.000€
  • Size: 10 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0684035476

Description

Shitet apartament 1+1 në Lushnje. Apartamenti ndodhet në Lagjen Kadri Qystri, pranë shkolles 4 Dëshmoret. Është në katin e 4-t dhe shitet I mobiluar. Ka dhomë ndenje, aneks, dhomë gjumi, ballkon, banjo, i gatshëm për të jetuar. Cmimi 25000 euro. ID 12831
Të interesuarit të telefonojnë: 0684035476

Address

  • City Lushnje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate