SHITET APARTAMENT 1+1 NË LUNGOMARE, VLORË

 • 55.000€
, Vlorë, Rruga Mis Durhan, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LUNGOMARE, VLORË

, Vlorë, Rruga Mis Durhan, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

Shitet apartament 1+1 në `lungomare ` Vlorë .

Ndodhet në katin e 5-të banim, të një pallati të ri.

Apartamenti ka sipërfaqe 66 m²/ neto.

Organizohet në : 1 sallon + kuzhinën e gatimit, 1 dhomë gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Dhomat janë te mbushura me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.

Çmimi është 55.000 euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

 • Address Vlorë, Rruga Mis Durhan, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate