Shitet apartament 1+1, në Lungomare, Vlorë

  • 129.600€
,

Details

  • Price: 129.600€
  • Size: 72 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 1+1, në Lungomare, Vlorë . Apartamenti është 72m² bruto, ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri, kati i 3-të banimi, me dalje në rrugë kryesore.Apartamenti ndodhet në vijën e parë. Organizohet në sallon dhe kuzhinë, dhomë gjumi , 1 tualet, 2 ballkone, njëri nga të cilët është me pamje nga deti.
Apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore .
Shitet i mobiluar, 1800 € /m2.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare