Shitet Apartament 1+1 ne Laprake

 • 39.000€
, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 1+1 ne Laprake

, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Apartament 1+1 me sip,53m ne katin e 3 ne nje pallat 4 katesh i ndertuar ne vitin 2000 mjaft cilesore,por eshte pa ashensore.Apartament ka nje oraganizim te rregullt dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe teper te aksesushem,afer me shkollen Aleks Buda.
Apartamenti eshte i perber,nga nje dhome gjumi,nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni. 0694822228

 • Address Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"