SHITET APARTAMENT 1+1 ,NE LAPRAK! ID: Billion484

 • 59.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 ,NE LAPRAK! ID: Billion484

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 ,NE LAPRAK!
ID: Billion484
Shitet aparatment 1+1 ne Laprak . Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes . Me nje siperfaqe prej 70m2 ,e oraganizuar me nje holl ,kuzhine me vete ,dhome gjumi,dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Ky apartament ofron te gjitha mundesite ,mund te shitet edhe i pa mobiluar me nje cmim 53000 Disponon dokumentacion te plote hipotekor!! Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500. Kenaqesia juaj Prioriteti yn!!!!!
https://billionrealty.al/property/1735/shitet-apartament-1-1-ne-laprak-billion484.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate