SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJJEN “29 NËNTORI”, FIER 3,300,000 LEK / Total

 • 27.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJJEN “29 NËNTORI”, FIER 3,300,000 LEK / Total

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 27.000€

Details

 • Price: 27.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 403 5476

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjjen “29 Nëntori”, Fier.
Apartamenti ka një siperfaqje prej 54.2 m² dhe është i organizuar në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet në kat të pestë të një pallati eKzistues dhe disponon çertifikatë pronësie.
Vjen në shitje me një çmim prej 3 300 000 lekë/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 403 5476

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-ne-lagjjen-29-nentori-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate