Shitet apartament 1+1 në lagjen ” Pavarësia”, Vlorë.

  • 67.000€
,

Details

  • Price: 67.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjen ” Pavarësia”, Vlorë. Ka një sipërfaqje të brendshme prej 80 m², me dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti ndodhet në kat të parë banim në një pallat të mirëorganizuar.
Organizohet në sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të parapëlqyera të qytetit.
Vjen në shitje i pamobiluar me një çmim prej 67 000€/total (i negociueshëm).
Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare