SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “LONI DHAMO”, LUSHNJË.

 • 25.000€
, Lagjja
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “LONI DHAMO”, LUSHNJË.

, Lagjja
 • 25.000€

Details

 • Price: 25.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032244

Features

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “LONI DHAMO”, LUSHNJË.
Sipërfaqja e apartamentit është 84.5 m², e organizuar në: 1 dhomë gjumi, sallon + kuzhinë, ballkon dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati të ri.
Shitet me çmimin prej 25000 €/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697032244.

 • Address Lagjja
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate