SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

 • 20.494€
, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 20.494€

Details

 • Price: 20.494€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 703 2244

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje.

Sipërfaqa e apartamentit është 60 m² e organizuar në dhomë gjumi, kuzhinë, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati 6 katësh.

Shitet me çmimin prej 2 500 000 lekë/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 703 2244

 • Address Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate