SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.

 • 15.000€
, Lagjja "Gafurr Muço"
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.

, Lagjja "Gafurr Muço"
 • 15.000€

Details

 • Price: 15.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +33697032244

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.
Sipërfaqja e apartamentit është 60 m², e organizuar në: 1 dhomë gjumi, sallon + kuzhinë, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-t të një pallati me 5 kate.
Shitet me një super çmim prej 15.000 €/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +33697032244.

 • Address Lagjja "Gafurr Muço"
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate