SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER

  • 45.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 45.000€

Details

  • Price: 45.000€
  • Size: 73 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 069 703 2242

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjjen “Apollonia”, Fier. Ka një sipërfaqe prej 73.2 m² dhe 10m² sipërfape e përbashkët. Ndodhet në katin e 5-të . Organizohet në: 1 dhomë, sallon + kuzhinë, 1banjo dhe ballkon. Apartamenti shitet i pa mobiluar me çmimin 45 000 € /total (i negociueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-ne-lagjen-apollonia-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate