SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER 56 m2

  • 35.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER 56 m2

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 35.000€

Details

  • Price: 35.000€
  • Size: 56 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjen Apollonia, Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 2 në pallat ekzistues, tek ish mapot ushqimore. Hapsira mund të përdoret si klinikë dentare, laburator dentar, apo çfarëdo aktiviteti tjetër! Organizohet në sallon + aneks, 1 dhomë gjumi, tualet dhe 1 shtesë e pa shfrytëzuar. Apartamenti ka dhe hapsirë për parkim poshtë pallatit, disponon çertifikatë pronësie. Çmimi i shitjes është 35,000 euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-ne-lagjen-apollonia-fier-2/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate