SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER.

 • 35.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 35.000€

Details

 • Price: 35.000€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Shitet apartament në lagjen “Apollonia” Fier.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 59m² dhe ndodhet në katin e 9-të, pallat i ri me ashensor, në qëndër të qytetit.

Organizohet në mënyrë të tillë: 1 sallon + kuzhinë, 1 dhomë, 1 banjo, 1 ballkon.

Orientimi: Jug-Lindje.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor, me çertifikatë pronësie.

Çmimi i shitjes është 35.000€ / total (I negociueshem).

ID e pronës: 11859

Për më shumë informacione dhe për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate