SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “ALI DEMI”, TIRANË.

 • 65.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Lagjja "Ali Demi"
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “ALI DEMI”, TIRANË.

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Lagjja "Ali Demi"
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692045108

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “ALI DEMI”, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 4-t të një pallati ekzistues.
Ka një sipërfaqe prej 57 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje/gatim, 1 ngrënie/korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Prona është investuar 4 muajt e fundit dhe është e mobiluar në mënyre bashkëkohore.
Posedon dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi: 65.000 Euro/Total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045108.

 • Address Lagjja "Ali Demi"
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate