SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “8 SHKURTI”

 • 19.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “8 SHKURTI”

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 19.000€

Details

 • Price: 19.000€
 • Size: 41 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjen “8 Shkurti” Fier.

Apartamenti shitet i pamobiluar,dhe ka një sipërfaqe totale prej 41.60m².

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor me çertifikatë pronësie.

Organizohet:
Sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet.

Orientimi: Jug-Veri.

Prona ndodhet në zonë të qetë , të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme, kati i parë në një pallat ekzistues dykatësh pa ashensor.

Çmimi: 19.000€ / total ( i negociueshëm)

ID e prones: 11931

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate