SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “8 SHKURT” FIER.

 • 3.600.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “8 SHKURT” FIER.

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 3.600.000€

Details

 • Price: 3.600.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “8 SHKURTI”, FIER.

Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar, dhe ka një sipërfaqe prej 50.4m², me dokumentacion të rregullt hipotekor,me çertifikatë pronësie.

Organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 tualet, sallon, kuzhinë, dhe 1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e parë, të një pallati ekzistues pa ashensor.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Orientimi: Lindje.

Çmimi i apartamentit është: 3.600.000 Lek/Total. (I negociueshëm).

ID e pronës: 12040

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate