SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN

 • 50.000€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 70 32 245

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjen 5 Maj, Elbasan.
Apartamenti ka një sipërfaqje prej 59.63 m² me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizohet në sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet .
Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues.
Locationi që ka e bën apartamentin të shfrytëzueshëm edhe për ambient biznesi.
Shitet me një çmim prej 50 000 €/total.
Për më shumë informacionë ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 32 245

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-ne-lagjen-5-maj-elbasan/

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate