SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI”, FIER

 • 34.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI”, FIER

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 34.000€

Details

 • Price: 34.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 103

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “29 NËNTORI”, FIER

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 56.20m² me dokumentacion te rregullt.

Organizohet në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 1 dhome gjumi, 1 tualet inkaso dhe 1 ballkon.

Ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues pa ashensor.

Apartamenti është totalisht i mobiluar me arredim bashkëkohor.

Vjen në shitje me një çmim prej 34.000 € / total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate