SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 KORÇË 3,000,000 LEK / Total

 • 24.082€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 KORÇË 3,000,000 LEK / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 24.082€

Details

 • Price: 24.082€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694035476

Features

Description

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 56 m² në katin e 5-të në lagjen 16 Korçë. Apartamenti organizohet në: sallon + kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 koridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar dhe me çmim : 3 000 000 Lekë/Total, i negociueshëm. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355694035476

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-ne-lagjen-16-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate