SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ” 15 TETORI”, VLORË

 • 28.000€
, Lagjja
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ” 15 TETORI”, VLORË

, Lagjja
 • 28.000€

Details

 • Price: 28.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjen “15 Tetori”, Vlorë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 64.8 m² dhe është me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizohet në: dhomë pritje, sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet në kat të parë të një pallati ekzistues.
Vjen në shitje me një çmim prej 28 000€/total.
Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Lagjja
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate