SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “15 TETORI” FIER 3,200,000 LEK / Total

 • 25.805€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “15 TETORI” FIER 3,200,000 LEK / Total

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 25.805€

Details

 • Price: 25.805€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjjen “15 Tetori “, Fier. Ka një sipërfaqe prej 52.2 m² dhe 10m² sipërfape e përbashkët. Ndodhet në katin e 5-të . Organizohet në: 1 dhomë , sallon + kuzhinë, 1banjo dhe ballkon. Apartamenti shitet i, ose pa mobiluar me çmimin 32 000 000 lekë /total (i negociueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-ne-lagjen-15-tetori-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate