SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 13 PLAZH DURRES !

 • 67.000€
, Lagja nr.13

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0688829010

Description

Shitet apartament 1+1 ne Plazh.
Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes e bashkangjitur me kuzhinen ,nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar e te pajisur me ashensor.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me facilitete me te larta .
Eshte e pajisur me certifikate pronesie .
Per me teper informacione ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni .

 • Address Lagja nr.13
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare