SHITET APARTAMENT 1+1 NË KSAMIL, SARANDË.

 • 80.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË KSAMIL, SARANDË.

, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

 

SHITET APARTAMENT 1+1 NË KSAMIL, SARANDË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet në katin e 3 -të një pallati të ri.

Organizimi:
Sallon+kuzhinë,
1 dhome gjumi,
1tualet,
1ballkon.
Kjo pronë ndodhet në një nga pjesët më të bukura të bregdetit të Shqipërisë.

Çmimi është 80.000 euro/ total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355692045103

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate