Shitet Apartament 1+1 ne Kompleksin Mangalem21

 • 59.000€
, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 1+1 ne Kompleksin Mangalem21

, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament 1+1, me sipërfaqe 78.0 m2, me orientim nga Veriu. Hyrja e apartamentit të fton në zonën e ditës e cila ka formë krejtësisht të rregullt dhe sipërfaqe të bollshme. Ambient i cili komunikon me llozhën e madhe sa dy hapa kolonash. Në të djathtë janë pozicionuar dhoma e gjumit dhe tualeti i apartamentit.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al